Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Dodatki

Zachowanie w pamięci najważniejszych wydarzeń z Twojego życia jest możliwe na przykład z pomocą pięknych zdjęć. Barwne wspomnienia w papierowej formie możesz również podarować najbliższym Ci osobom. Spersonalizowane pamiątki są bowiem doskonałym pomysłem na prezent dla członków rodziny czy bliskich przyjaciół. Zależnie od okazji można je dodatkowo w odpowiedni sposób ozdobić, na przykład wykorzystując wklejane akcesoria. Dodatki do zdjęć, które są dostępne w naszym sklepie, z pewnością będą pomocne - pozwolą Ci zarówno uporządkować i wkleić je w Twój zbiór, ale również odpowiednio je opakować i przygotować do wręczenia ważnej dla Ciebie osobie. Opisane fotografie umieszczone w wyjątkowym albumie wywołają uśmiech na twarzy mamy, babci czy pary młodej, której sprezentujesz tak przygotowany, niezwykły podarek. Koniecznie sprawdź ofertę naszego sklepu!

Dodatki

Aktywne filtry

Najpotrzebniejsze dodatki i akcesoria do zdjęć

Wykonanie wyjątkowej pamiątki dla rodziny lub przyjaciół wymaga użycia nie tylko najpiękniejszych ujęć oraz albumu, ale także akcesoriów i dodatków, które pomogą dopełnić prezent. Tego typu rzeczy znajdziesz w ofercie naszego sklepu – kupisz u nas między innymi specjalne przyklejki do wklejania zdjęć pomagające umieścić najważniejsze elementy na kartach albumu. Akcesoria te są niezwykle praktyczne i pozwalają na estetyczne i stosunkowo szybkie wklejenie fotografii do tradycyjnych albumów. Materiały zdjęciowe można jeszcze dodatkowo upiększyć. Jak? Na przykład z pomocą dostępnych w ofercie naszego sklepu ekologicznych, tekturowych opakowań i pojemników, które ułatwią Ci pakowanie zdjęć. Zawarte w naszym asortymencie minimalistyczne opakowania świetnie współgrają z naszymi tradycyjnymi, drewnianymi albumami.

Idealny sklep dla fotografów

Osoby, które profesjonalnie zajmują się tematami związanymi z oprawą fotograficzną, również muszą mieć na swoim wyposażeniu wszelkiego rodzaju gadżety i akcesoria do upiększania swoich dzieł. Nasz asortyment to coś, co doceni każdy, kto na co dzień zajmuje się tego typu działalnością artystyczną - oferta sklepu obejmuje bowiem między innymi piękne akcesoria dla fotografa takie jak laminaty, emblematy i inne gadżety przydatne do tworzenia wyjątkowych pamiątek. Każdy fotograf znajdzie w naszej ofercie dodatki i opakowania, które znacznie ułatwią artystyczne obróbki oraz przygotowania pamiątkowych albumów zawierających zdjęcia z najważniejszych chwil.

Wszystko, czego potrzebuje profesjonalista

Przygotowanie materiałów artystycznych to nie tylko ich obróbka graficzna przed drukiem, ale również odpowiednie zadbanie o nie po nim. Doskonale o tym wiemy, dlatego dostępne w naszym sklepie specjalne akcesoria dla fotografów, to zadanie ułatwiają. W ofercie mamy między innymi tekturowe opakowania, przyklejki, a także ozdobne dodatki - są to emblematy i żelowe długopisy, pozwalające każdemu profesjonaliście opisać, wkleić oraz pięknie zapakować przygotowane wcześniej ujęcia. Taki prezent z pewnością zostanie doceniony i będzie chętnie oglądany w każdej wolnej chwili.

X

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Login with Facebook
X

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Register with Facebook
X

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Please enter the email address you used to register. You will receive a temporary link to reset your password.