Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

FAQ - częste pytania

Marzec czy marca? jaka poprawna forma?

W każdym projekcie nazwa miesiąca jest odmieniana. Łączy się to z poprawną wymową.
Mówiąc 26 marca, mamy na myśli w rzeczywistości 26. dzień marca, a nie 26 marzec z kolei.
Warto przy odczytywaniu dat pamiętać o tym pomocniczym słowie dzień – rozwiewa ono wszystkie wątpliwości.

Podsumowując np. dziecko ur. 26 marca 2020r., chrzest 27 marca 2020r.

.

Jaka liczba zdjęć mieści się na 30,40,50 kartkach?

· 30- kartek to około 150 zdjęć 10x15
· 40- kartek to około 200 zdjęć 10x15
· 50- kartek to około 250 zdjęć 10x15

.

Czy podajemy nazwisko i 2 imię dziecka na okładkę?

Wszystko zależy od preferencji naszych klientów. Jeśli zamawiający życzy sobie umieszczenie takich
danych oczywiście to realizujemy, gdyż każdy projekt jest personalizowany.Dużo tak naprawdę zależy od samego imienia, Aleksandra-Karolina są to długie imiona i zapewne wprowadzą zmianę układu graficznego na okładce. Ola- Karolina- prawdopodobnie okładka pozostanie w podstawowym układzie.
My w swoich projektach jednak rekomendujemy umieszczanie samych imion bez nazwiska, by okładka była przejrzysta.

.

Złote gody, 1970 czy 2020??? który rocznik podać i dlaczego?

Zazwyczaj stosowana jest data, w której odbywa się owa rocznica czyli 2020. To kiedy odbył się ślub pamięta każdy, jednak z czasem ciężko będzie nam odnaleźć datę w której odbywa się jubileusz. Według nas lepszą opcją jest umieszczenie na okładce obecnej daty uroczystości.

.

Album ażurowy, kiedy najlepszy efekt?

Okładka ażurowa najlepiej prezentuje się w kontraście z kolorem kartek. Jeśli mamy opcję okładki orzechowej lub palisandrowej najlepiej będzie ona wyglądała w połączeniu z kartkami Ecru, jednak okładka naturalna z Czarnymi.
Jeśli marzą się nam kartki czarne do okładki orzechowej lub palisandrowej istnieje możliwość dołożenia pierwszej kartki koloru ecru. W takim wydaniu uwidocznione są wszystkie atuty albumu ażurowego, a jednocześnie mamy w nim elegancki czarny kolor kartek. Taką informacje o dodatkowej kartce należy podać w wiadomości wraz z pozostałymi wybranymi atrybutami.

.

Grawer naturalny widoczny na sklejce naturalnej?

Z całą pewnością. W przypadku okładki naturalnej, grawerujemy projekt zazwyczaj  2 razy, jednak grawer sam w sobie jest ciemniejszy niż naturalna sklejka, gdyż jest to swego rodzaju wypalanie w drewnie. Zapewniamy, że jest widoczny w 100%.

.

FOTOGRAF-Specjalna oferta dla fotografów.

Skłaniamy się również w kierunku fotografów. Jesteśmy zainteresowani współpracą długofalową. Każda oferta przygotowana w stronę fotografów jest indywidualna. Współpraca ustalana jest według wytycznych każdego z zainteresowanych. Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju propozycje.

.

Jak przesłać zdjęcie na album?? mms- czy mail.


Rekomendujemy przysyłanie zdjęć na naszego maila. W tym przypadku zachowuje ono najlepszą jakość, co jest najważniejsze, by na laminacie grawerskim wyglądało jak najlepiej. Opcja mms też jest dobra, jednak już wtedy zdjęcie w jakimś stopniu traci swoje właściwości. Najważniejsze żeby pamiętać o zasadach doboru zdjęć na okładkę, gdzie głównym jest ostrość.

.

Konserwacja albumu.

Każdy z naszych albumów jest dokładnie czyszczony i nabłyszczany. Używamy w tym celu specyfików dedykowanych drewnu, które odpowiednio go zabezpieczają.  Serdecznie polecamy wszelkiego rodzaju nabłyszczacze. Może to być zwykły plak lub nabłyszczacz, który zazwyczaj każdy używa do mebli firmy typu pronto itp.  Gwarantujemy, że jest to odpowiednia konserwacja naszego albumu, jak również dodanie błysku i odświeżenia.

.

Ile waży album?

Nasze albumy dzięki swej konstrukcji ważą 1.8 kg, dzięki czemu są funkcjonalne, jak również solidne i wytrzymałe.Wszystkie modele są testowane pod względem wytrzymałościowym.

.

Czy to jest elegancki prezent?

Zdaniem naszym, a w szczególności bazując na opinii naszych zadowolonych klientów, możemy śmiało powiedzieć, że albumy Art-Key są eleganckim i gustownym prezentem. Drewno od lat zachwyca nie tylko wszechstronnością zastosowań, ale i estetyką.  To najbardziej hipnotyzujące piękno w świecie przyrody. To dlatego niektóre – najbardziej zapierające dech – projekty  są skoncentrowane na drewnie. Drewno samo w sobie to wykwintny materiał, a w wydaniu naszych albumów tworzy wyszukany prezent, który z pewnością zachwyci wszystkich. Staramy dokładać się dużo sił do wykonania eleganckiego prezentu, oraz traktować wszystkich klientów indywidualnie.

.

Na jakie okazje album?

Nasze albumy tworzymy z myślą o wszystkich. Począwszy od albumów na Chrzest, Ślub czy Rocznice aż po Albumy rodzinne, firmowe, księgi Gości.
Tworzymy projekty dla każdego klienta z osobna. Zapewniamy, że nasze albumy są idealne na każdą okazję, mało tego jesteśmy w stanie dostosować projekt do osobistego pomysłu, wizji klienta.

.

Laminat grawerski co to takiego?

Laminat grawerski do materiał przeznaczony do obróbki laserem. W naszej firmie używamy go do graweru zdjęcia na okładkę naszego albumu. Laminat grawerski tworzywo plastikowe z cienką metaliczną powłoką. Dzięki temu nasze zdjęcia zachowują swoje właściwości. Do wyboru jest złoty i srebrny kolor laminatu o grubości 1 mm.

.

Czas realizacji.

Wszystko zależne jest od indywidualnego projektu. Zazwyczaj nasze zamówienia realizujmy do 24 godzin. Po złożeniu zamówienia i podaniu danych przesyłamy Państwu projekt. Jeśli po umieszczeniu ewentualnych poprawek, nastąpi akceptacja projektu - album niemal natychmiast przekazany jest do realizacji.

.

Jak wklejamy zdjęcia do albumu?

Są różne sposoby umieszczenia zdjęć na kartce, ze względu na fakt iz album jest tradycyjny proponujemy przyklejanie zdjęć na sprawdzonych produktach firmy Henzo, przylepce, narożniki, kleje do zdjęć. My jednak najbardziej preferujemy przylepce, są sprawdzone zdjęcia nie odklejają się od kartki.

.

Co zrobić gdy pojawi się błąd na okładce lub data uroczystości ulegnie zmianie?

Nasi klienci mają możliwość odesłania albumu w celu zamiany okładki, lub dosyłamy samą okładkę z naniesionymi poprawkami.

W takim przypadku tylko trzeba odkręcić śrubki od dłuższej części okładki. Przy ponownym skręcaniu okładki należy zwrócić uwagę na przestrzeń miedzy okładką a pozostałym elementem drewnianym mocującym, oraz zwrócić uwagę na poziomy układ okładki.

.

Koszt nowej okładki?

W przypadku błędu okładka albumu jest ponownie grawerowana. Jest to koszt 20 zł + koszt wysyłki.
Jest również możliwość naklejenia w miejsce błędu laminatu grawerskiego, którego używamy w przypadku błędnego grawera na skrzynce.

.

Czy albumy ART-KEY to produkt polski?

.

X

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Login with Facebook
X

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Register with Facebook
X

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Please enter the email address you used to register. You will receive a temporary link to reset your password.