Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Kasetki i skrzynie - katalog projektów

Pudełko, w którym ofiarujemy prezent nie tylko zabezpiecza zawartość przed uszkodzeniami, lecz także potęguje radość osoby, która została obdarowana. Jeśli zadbamy o personalizację opakowania nadamy upominkowi indywidualnego i wyjątkowego charakteru. Nasza pracownia Art-Key zajmuje się tworzeniem projektów wzorów, które umieszczane są na rozsuwanych kasetkach do pendrive’ów oraz skrzynkach na albumy do zdjęć.

By uatrakcyjniać naszą ofertę wciąż tworzymy nowe szablony. W procesie kreowania produktu możemy także wykorzystać Twoje pomysły. Prześlij nam swój wzór personalizacji skrzynki na album lub rozsuwanej kasetki na pendriv’a. Dostosujemy go do wymiarów naszych produktów i zamieścimy na przygotowanym dla Ciebie artykule. Dzięki temu, będziesz mógł współuczestniczyć w procesie tworzenia wybranego opakowania.

Personalizowany projekt kasetki na pendrive

Współcześnie jednym z najwygodniejszych i najpopularniejszych nośników służących do zapisywania danych są pendrive’y. Te niewielkie urządzenia mogą pomieścić setki cyfrowych zdjęć i filmów. Już na etapie tworzenia fotografii na uroczystościach okolicznościowych (takich jak śluby, jubileusze czy urodziny), warto zastanowić się nad formą przekazu zebranych ujęć. Personalizowane projekty kasetki rozsuwanej umieszczone na produkcie podkreślą Twoje zaangażowanie i indywidualne podejście do osób, dla których tworzysz materiały zdjęciowe.

Projekt skrzynki na album dla każdego

Aby przekazać upominek w trwałej i niezwykle estetycznej formie warto skorzystać z drewnianych skrzynek lub rozsuwanych szkatułek. Te artykuły mogą stanowić niebanalną ozdobę wnętrza mieszkania. Wykonywane w Art Key wzory opakowań na albumy cechują się starannością wykonania i dbałością o najmniejsze detale. Wśród oferowanych szablonów znajdziesz rozwiązania dla prezentów okolicznościowych oraz uniwersalnych upominków. Nasz projekt kasetki rozsuwanej na pendriv’a oraz skrzynki na album do zdjęć jest w zasięgu kilku kliknięć. Wybierz odpowiadający Ci wzór i daj radość swoim bliskim!

SKRZYNKA NA ALBUM
projekty

KASETKA 10X10
projekty

KASETKA NA PENDRIVE
projekty

KASETKA ROZSUWANA
projekty

KASETKA ROZSUWANA
projekty

X

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Login with Facebook
X

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Register with Facebook
X

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Please enter the email address you used to register. You will receive a temporary link to reset your password.