Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Nowości & Blog

Borne Sulinowo - kapsuła czasu

Borne Sulinowo - kapsuła czasu

Zatrzymaj czas na 100 lat!
Zostaw ślad dla potomnych!

Z dumną dzielimy się informacją, że album naszej produkcji miał okazję wziąć udział w niezwykłym przedsięwzięciu. Został zamknięty w specjalnej kapsule czasu z okazji 25 obchodów Bornego Sulinowa. W albumie, który pełnił rolę księgi wpisali się mieszkańcy, którzy kształtują krajobraz miasta. Jak mówi Burmistrz– chcemy umieścić księgę z podpisami mieszkańców, którzy w tym mieście mieszkali i mieszkają,kształtują jego teraźniejszość i mają wpływ na jego przyszłość.

Mieszkańcy chcą, by kapsułę otworzono za 75 lat, w dniu 5 czerwca 2093 r., w 100. rocznicę Bornego Sulinowa.
Jak piszą" Nie wiemy, kim będą ludzie, którzy ją otworzą i kiedy to dokładnie nastąpi. Być może będą to Państwa wnuki, a może prawnuki." Tak kto chciał mógł zostawić po sobie pamiątkę pod listem do przyszłych pokoleń, złożyć swój podpis w księdze, która w dniu 1 czerwca 2018 r., została umieszczona w Kapsule Czasu podczas uroczystych obchodów 25-lecia Bornego Sulinowa.

Księga została wyłożona przy Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miejskiego w Bornem Sulinowie następnie zamknięta, w Kapsule Czasu – oprócz albumu zostały umieszczone ważne dla miasta dokumenty, listy dzieci i młodzieży do przyszłych pokoleń oraz różnych pamiątek z teraźniejszości. Jesteśmy zachwyceni pomysłem miasta i dumni, że to właśnie naszej firmie zaufano i powierzono stworzenie albumu który przetrwa tyle lat!.

O szczegółach przedsięwzięcia można przeczytać  na stronie gminy w zakładce Obchody 25-lecia Bornego Sulinowa, lub w poniższym linku.

Borne Sulinowo-kapsuła czasuLeave a comment

X

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Login with Facebook
X

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Register with Facebook
X

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Please enter the email address you used to register. You will receive a temporary link to reset your password.