Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Nowości & Blog

01 lut Blog
0 Comment in Aktualności

Pomysł na kreatywne podziękowania dla rodziców z okazji ślubu - album na zdjęcia!

Podczas przygotowań do ślubu i wesela potrzebujemy pomocy bliskich. Dla wielu rodziców to ważne okazje, których wyczekiwali przez wiele lat. Przez to mocno angażują się aż do rozpoczęcia ceremonii. W ofercie Art-Key znajdziesz specjalne albumy na zdjęcia, z których pomocą podziękujesz mamie i tacie za włożony wysiłek. Oprawione są w ozdobną, drewnianą okładkę z dedykacją i spersonalizowanym napisem podającym datę ślubu oraz imiona państwa młodych

Read More
5
01 lut Blog
0 Comment in Uncategories

Album jako prezent na rocznice ślubu

Ciężko o zakup dobrego suweniru, dlatego warto zrobić go własnoręcznie. Każdy uwielbia podarunki prosto od serca, dlatego wydaje się, że album jako prezent na rocznice ślubu jest idealny. Wykleić możemy go wspomnieniami z lat młodości rodziców, dzieciństwa i momentu uroczystości związania, choć możliwości jest znacznie więcej.

Read More
11
27 gru Blog
0 Comment in Aktualności

Album jako prezent na Boże Narodzenie, prezent pod choinkę

Koniec grudnia to ważny czas, który wielu z nas pragnie spędzić z rodziną. Z tej okazji warto wręczyć najbliższym przemyślany prezent. Bardzo dobrym pomysłem na bożonarodzeniowy upominek jest album świąteczny z ozdobną okładką, w którym umieścisz zdjęcia przywołujące najpiękniejsze wspólne chwile. Możesz zdecydować się na tradycyjny, uniwersalny egzemplarz lub sięgnąć po produkt spersonalizowany, przeznaczony specjalnie dla rodziców czy dziadków.

Read More
48
21 paź Blog
0 Comment in Aktualności

Sposoby personalizacji albumów - nadruk UV i grawer laserem

Istnieje wiele sposobów, na które możesz sprawić, by Twój album ze zdjęciami był jeszcze bardziej osobisty. Jeśli chcesz nadać mu personalnego charakteru, możesz ozdobić okładkę i strony grafiką bądź napisem. Jest to możliwe dzięki metodzie nadruku UV oraz grawerowania laserowego. Techniki te dają różnorodne, zachwycające efekty.

Read More
96
21 paź Blog
0 Comment in Aktualności

Albumy na zdjęcia - wklejane czy wsuwane?

Sposobów przechowywania wywołanych fotografii jest wiele i dużo tak naprawdę zależy od naszych indywidualnych preferencji oraz czasu, jaki chcemy poświęcić na ich porządkowanie. I choć obecnie dużą popularnością cieszą się fotoksiążki czy albumy na zdjęcia wsuwane, to tradycyjne modele z kartami do wklejania fotografii wciąż pozostają jedną z najbardziej eleganckich opcji.

Read More
82
X

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Login with Facebook
X

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Register with Facebook
X

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Please enter the email address you used to register. You will receive a temporary link to reset your password.