Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Nowości & Blog

Ksiądz Kazimierz Kulpa
By maj 23, 2024 0 Comment

Ksiądz Kazimierz Kulpa

Wyjątkowy Album dla Księdza Kazimierza Kulpy na 50-lecie Kapłaństwa

Z okazji jubileuszu 50-lecia kapłaństwa Księdza Kazimierza Kulpy, siostra oraz najbliższa rodzina, postanowili uczcić ten wyjątkowy moment w sposób szczególny. Powstał album, który jest nie tylko pięknym dziełem sztuki, ale także skarbnicą wspomnień i dowodem wdzięczności za lata posługi kapłańskiej. Na zdjęciach zamieszczonych przez rodzinę, będzie można zobaczyć  historię od początku powołania, a dokończona zapewne przez solenizanta do dnia dzisiejszego.


Opis Albumu

Album został wykonany z drewna i pomalowany na elegancki brązowy kolor. Dodatkowo, całość została ozdobiona złotymi akcentami, co nadaje mu wyjątkowego blasku i podkreśla jego uroczysty charakter.Laminat i zdobienia w złotym kolorze czynią ten album prawdziwym dziełem sztuki, idealnym na tak ważną okazję.W środku albumu znajdują się czarne kartki, które stanowią idealne tło do wklejania zdjęć. Czarne kartki doskonale eksponują fotografie, podkreślając ich wartość sentymentalną i artystyczną. Każda strona albumu to przestrzeń na wspomnienia, które Ksiądz Kazimierz Kulpa może zachować na zawsze.

Okładka Albumu

Okładka albumu jest wyjątkowo symboliczna i pełna osobistych akcentów.Zawiera zdjęcia z uroczystości święceń kapłańskich Księdza Kazimierza, które przypominają o początku jego drogi duchowej. Obok tych zdjęć znajdują się również fotografie z mamą, co podkreśla rodzinne korzenie i wsparcie, jakie otrzymywał od najbliższych. Dodatkowym elementem jest skan obrazka prymicyjnego, który ma ogromne znaczenie sentymentalne i duchowe, stanowiąc pamiątkę pierwszej Mszy Świętej odprawionej przez Księdza Kazimierza.

Personalizowane Życzenia i Boże Błogosławieństwo

Album zawiera również personalizowane życzenia od najbliższej rodziny, które są wyrazem wdzięczności i uznania dla Księdza Kazimierza za jego wieloletnią posługę. Życzenia te są przepełnione ciepłem, miłością i Bożym błogosławieństwem na dalsze lata kapłaństwa. Każde słowo jest pełne szczerości i oddania, podkreślając, jak ważną postacią jest Ksiądz Kazimierz w życiu wielu osób.Dodatkowo życzenia zostały wzbogacone o zdjecia z najstarszą siostrą, która jest głównych autorem życzeń dla solenizanta.

Rys Historyczny

W albumie znajduje się także rys historyczny, który przybliża ważne momenty z życia Księdza Kazimierza Kulpy. Informacje te obejmują datę jego święceń kapłańskich oraz parafie, w których miał okazję pracować. Szczególnie istotnym faktem jest to, że Ksiądz Kazimierz został wyświęcony przez samego papieża Jana Pawła II, co dodaje jego posłudze wyjątkowego wymiaru duchowego.

Drewniana Skrzynia

Album jest przechowywany w eleganckiej, drewnianej skrzyni, która sama w sobie jest wyjątkowym dziełem sztuki. Na skrzyni znajdują się zdjęcia zabytkowego parafialnego kościoła w Słopnicach, w którym Ksiądz Kazimierz był chrzczony i przyjmował pierwsze sakramenty święte. Kościół ten ma szczególne znaczenie w jego życiu, będąc miejscem, gdzie rozpoczęła się jego duchowa podróż.Na skrzyni umieszczono cytat, który doskonale oddaje duchową misję Księdza Kazimierza: „Powołał mnie Pan od urodzenia, od łona matki mojej wspomniał moje imię.” (Izajasza 49,1). Słowa te przypominają o Bożym powołaniu i wsparciu, które towarzyszyły Księdzu Kazimierzowi przez całe życie.

 


Zakończenie

Album dla Księdza Kazimierza Kulpy to nie tylko piękny prezent, ale również trwały symbol wdzięczności i miłości. Jest to wyjątkowy sposób na uczczenie 50-lecia kapłaństwa, który pozostanie pamiątką na całe życie. W imieniu całej wspólnoty, dziękujemy Księdzu Kazimierzowi za wszystkie lata poświęcone służbie Bogu i ludziom, i życzymy kolejnych lat pełnych łaski i Bożego błogosławieństwa.

 

Leave a comment

X

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Login with Facebook
X

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Register with Facebook
X

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Please enter the email address you used to register. You will receive a temporary link to reset your password.