Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Nowości & Blog

Księga wpisów gości weselnych

Księga wpisów gości weselnych

Istnieje wiele sposobów, na które możesz upamiętnić swoje wesele. Dobrym pomysłem będzie wynajęcie fotografa lub nakręcenie pamiątkowego filmu. Ale to nie wszystko! Warto również sięgnąć po księgę gości, w której zostawią oni poruszające życzenia na dalszą drogę życia lub zabawne zdjęcia. Jeśli chcesz w ten sposób uwiecznić jedną z najważniejszych chwil, musisz wziąć pod uwagę kilka czynników. Jakich?

Ilość kartek

To państwo młodzi decydują, ile osób zjawi się na weselnym przyjęciu. Od tego będzie też zależeć grubość pamiątkowej księgi gości. W asortymencie Art-Key znajdują się egzemplarze zawierające 60, 120 lub nawet 150 kartek – dzięki temu wybierzesz taki model, który pomieści wszystkich zaproszonych ludzi. Warto zaznaczyć, że realizujemy indywidualne zamówienia na egzemplarze o innej grubości idealne dla tych, którzy postanowili urządzić bardzo kameralne weselne lub przeciwnie — wyjątkowo duże.

Kolor kartek

Niektórzy państwo młodzi decydują się na tomy pełne kremowych kart – to doskonałe rozwiązanie, ale nie jedyne! Możesz umieścić w swoim zbiorze również karty czarne. Jeśli się na to zdecydujesz, polecamy użyć do wpisów złotych, srebrnych lub białych długopisów. Jasne lub połyskliwe litery tworzą piękny i ciekawy kontrast z ciemnym tłem.

Warto sięgnąć po dużą księgę gości weselnych, ponieważ dzięki temu zmieszczą się w niej nie tylko wpisy, ale też różne rysunki — jeśli masz kreatywnych, utalentowanych plastycznie bliskich, z pewnością stworzą dla Ciebie niezapomnianą pamiątkę!

Gramatura kartek

Księga gości weselnych może zawierać tylko wpisy z odręcznymi rysunkami, ale jeśli chcesz, możesz zaproponować ludziom zbiór, w którym umieszczą zdjęcia. Od tej decyzji zależy wybór kartek — jeśli chcesz, żeby znalazły się w nim fotografie, sięgnij po strony o gramaturze 200 – 300. Jeśli nie, wystarczą takie o gramaturze 80 – 120.

Zajrzyj do oferty Art-Key, jeśli chcesz zdobyć pamiątkowy zbiór, który po zakończonym przyjęciu zapełni się pięknymi fotografiami i wpisami pełnymi ciepłych słów! Co ważne, egzemplarze w naszym asortymencie idealnie pasują do wyklejania zdjęciami z Foto-budki czy Instaxa.

Leave a comment

X

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Login with Facebook
X

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Register with Facebook
X

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Please enter the email address you used to register. You will receive a temporary link to reset your password.