Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Nowości & Blog

Spersonalizowana Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej

Spersonalizowana Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej

Maj to miesiąc, który większości kojarzy się z maturami lub Dniem Mamy. Są to jak najlepsze skojarzenia. Jednak w tym czasie odbywają się również i inne ważne wydarzenia. Dla osób posiadających dzieci w wieku szkolnym to okres, w którym ma miejsce niezwykle istotne wydarzenie w życiu każdego katolika. Chodzi oczywiście o przyjęcie Pierwszej Komunii Świętej. Z roku na rok coraz trudniej znaleźć odpowiedni prezent na tę okazję. Wiele osób prześciga się w kupowaniu coraz to bardziej zaskakujących prezentów w postaci quadów, hulajnóg, laptopów czy też innych podarunków. Jednak pozostaje pytanie – po ilu tygodniach czy miesiącach dana rzecz ulegnie zniszczeniu? Dlatego też ponadczasowym pomysłem, który będzie wyjątkową pamiątką na lata są spersonalizowane albumy drewniane na zdjęcia!


Pamiątka pierwszej komuniii świętej

Wyjątkowa pamiątka Pierwszej Komunii Świętej na lata

To, co wyróżnia tego typu podarunek to fakt, że dzięki niemu w krótkim czasie można się przenieść o kilka lub nawet kilkanaście lat wstecz. To sentymentalna podróż, która z pewnością zostanie doceniona zarówno przez samych rodziców, jak i dziecko przyjmujące drugi w kolejności sakrament. Warto więc zadbać o to, aby spersonalizowana pamiątka Pierwszej Komunii Świętej w postaci albumu drewnianego była naprawdę wyjątkowa. Przede wszystkim należy zadbać o to, aby wybrać produkty wysokiej jakości, które bez problemu wytrzymają nawet kilkadziesiąt lat. Dlatego też dobrym wyborem są te artykuły, znajdujące się w naszym sklepie. Wykonujemy je z drewna, zapewniając tym samym odpowiednią ochronę przed ewentualnym zalaniem czy innymi czynnikami. Są to tradycyjne albumy, a więc w środku pomiędzy stronami znajdują się ozdobne kalki. Same zdjęcia można przykleić za pomocą kleju lub też specjalnych naklejek. Dodatkowo drewniany album można spersonalizować i to zarówno okładkę, jak i stronę z życzeniami czy dedykacją. Dzięki temu pamiątka Pierwszej Komunii Świętej będzie jedyna w swoim rodzaju.

Jeśli więc szukasz wyjątkowej pamiątki z okazji Pierwszej Komunii Świętej, to nasze spersonalizowane albumy drewniane są idealnym wyborem!

Leave a comment

X

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Login with Facebook
X

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Register with Facebook
X

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Please enter the email address you used to register. You will receive a temporary link to reset your password.