Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Nowości & Blog

Idealny prezent na urodziny - album z grawerem.
By maj 02, 2022 0 Comment

Idealny prezent na urodziny - album z grawerem.

Obecnie coraz trudniej znaleźć wyjątkowy, niepowtarzalny i trafiony podarunek na wyjątkowe okazje. Współczesny świat daje nam mnóstwo możliwości, jednak w związku z tym, ludzie coraz częściej wybierają rozwiązania najłatwiejsze, w postaci kart upominkowych do sklepów czy też na masaże. Choć są to z pewnością dobre podarunki, to nic nie będzie równało się z czymś, co na sam widok wywoła uśmiech i czar wspomnień. Tego typu prezentem będzie wyjątkowy album z grawerem, w którym znaleźć się mogą fotografie z dzieciństwa, podróży, wspólnych wyjść na imprezy czy też z wydarzeń rodzinnych.

Powrót do przeszłości

Technologia pozwala nam na robienie zdjęć dobrej jakości naszymi smartfonami. Choć dużo chwil uwieczniamy, to praktycznie wcale lub też bardzo rzadko wywołujemy fotografie, by mogły nam przypominać o danym wydarzeniu z naszego życia. Decydując się na idealny prezent na urodziny, jakim jest album z grawerem, możesz sprawić komuś nie lada niespodziankę, kiedy dotychczas cyfrowe obrazki, zobaczy w formie wysokiej jakości odbitek, umieszczonych na ozdobnych kartkach dedykowanej fotoksiążki.

Idealny prezent na urodziny? Podróż sentymentalna!

Oprócz samego faktu wywołania i wstawienia zdjęć do fotoksiążki należy także zwrócić uwagę na to, iż album może mieć indywidualnie wybrany grawer. To Ty możesz zdecydować, co dokładnie ma znaleźć się na okładce – cytat z ukochanej książki, ulubione powiedzenie, a może wymyślone i ułożone przez Ciebie życzenia urodzinowe. Jedno jest pewne – prezent w formie fotoksiążki będzie dla obdarowanej osoby podróżą sentymentalną do wspaniale spędzonych chwil, do których chętnie będzie powracała co jakiś czas. Dlatego też wybór takiego podarunku to gwarancja zadowolenia bliskiej osoby oraz pewność, że zostanie on zapamiętany na zawsze.

W zależności od potrzeb na rynku istnieją fotoksiążki o różnej liczbie stron, które można dostosować do swojego projektu. Z pewnością znajdzie się coś i dla osoby, posiadającej mało zdjęć, i dla takiej, dysponującej licznymi zbiorami. Niezależnie od liczby odbitek liczy się sam fakt wykonania wyjątkowego albumu z grawerem!

Leave a comment

X

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Login with Facebook
X

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Register with Facebook
X

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Please enter the email address you used to register. You will receive a temporary link to reset your password.