Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Nowości & Blog

Albumy do zdjęć, najlepsze z grawerem lub własnym napisem
By maj 12, 2022 0 Comment

Albumy do zdjęć, najlepsze z grawerem lub własnym napisem

Z wiekiem nasza pamięć staje się bardzo ulotna. Zapominamy niektóre wydarzenia z przeszłości, czasem te, które są dla nas naprawdę ważne. Jednak istnieje rozwiązanie, które pozwoli przywołać twarze, uśmiechy czy miejsca. To fotografie, które zachowują ten jeden ułamek sekundy na zawsze, aby każdy mógł do nich powracać co jakiś czas, wspominając wspólne wyjścia na spacer, chrzciny, 18-naste urodziny, wesela i wiele innych okazji. Choć obecnie najwięcej zdjęć wykonujemy i przechowujemy w naszych telefonach, to warto od czasu do czasu wybrać się do fotografa, aby wywołać kilka z nich. Dzięki temu w przypadku ewentualnych problemów ze smartfonem nie trzeba będzie się martwić o utratę danych.

Albumy do zdjęć z grawerem lub własnym napisem – posegreguj fotografie tematycznie!

Niektórzy z nas wywołane odbitki przechowują w pudełkach, inni w koszulkach do dokumentów. Jednak warto zastanowić się nad zakupem albumu do zdjęć. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że żadna fotografia się nie zgubi. Dodatkowo możesz posegregować wszystkie odbitki i stworzyć kilka wyjątkowych książek, które będą dotyczyły innych okresów z życia – wspólnych wyjść z przyjaciółmi, czasu niemowlęcego Twoich dzieci czy też wakacyjnych wypadów rodzinnych. Dla ułatwienia na każdym albumie do zdjęć możesz również umieścić grawer czy własny podpis, dzięki czemu zawsze będziesz wiedział, co dokładnie znajduje się w środku.

Sentymentalna podróż dzięki albumom do zdjęć z grawerem

Jeśli nie wiesz, co sprawić na urodziny, imieniny, rocznice czy święta swoim bliskim, to album do zdjęć z grawerem będzie doskonałym wyborem. Często brakuje czasu i chęci do wywołania ulubionych fotografii z telefonu czy komputera. Obdarowując swoich rodziców, braci, dzieci czy przyjaciół tego typu prezentem, masz pewność, że będą oni zadowoleni, wybierając odbitki z najlepszych wydarzeń w ich życiu. Sentymentalna podróż wywoła sporo uśmiechu, wrócą zapomniane wspomnienia, które będzie można na nowo pielęgnować i często do nich powracać za sprawą namacalnych pamiątek w postaci fotografii oprawionych w pięknej książce.

Leave a comment

X

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Login with Facebook
X

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Register with Facebook
X

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Please enter the email address you used to register. You will receive a temporary link to reset your password.