Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Nowości & Blog

Dzień Babci i Dziadka, nie zapomnij
By maj 21, 2022 0 Comment

Dzień Babci i Dziadka, nie zapomnij

Są na świecie osoby, które kochają Cię równie mocno lub nawet mocniej niż Twoi rodzice. Opiekowali się Tobą już od pierwszych dni życia, otaczając wszystkim, co najlepsze mogą Ci tylko dać. Patrzyli, jak stawiałeś pierwsze kroki, jak powiedziałeś pierwsze słowa. Obserwowali, jak z miesiąca na miesiąc rośniesz i stajesz się coraz większy, jak zmienia się Twoje zachowanie i słuchali, kiedy opowiadałeś o swoich ulubionych kolegach i koleżankach z przedszkola i szkoły. Dla niektórych z nas dziadkowie, to prawdziwy skarb, dlatego też warto pamiętać o ich święcie, które przypada na 21 i 22 stycznia.

Idealny prezent na Dzień Babci i dziadka? Album fotograficzny!

Ich pamięć z biegiem czasu może zacząć szwankować, jednak jest pewien sposób na to, aby zachowali oni przynajmniej część swoich wspomnień związanych ze swoimi ukochanymi wnukami. Idealnym prezentem z okazji Dnia Babci i Dziadka będzie album fotograficzny, w którym możesz umieścić zdjęcia zarówno swoje, jak i Wasze wspólne ze spacerów, wycieczek, wakacji czy świąt. Uwiecznione chwile z pewnością przypomną im spędzone chwile ze swoimi wnukami, a może nawet wywołają wzruszenie.

Idealnym pomysłem będzie także spersonalizowany album fotograficzny. Na okładce możesz umieścić imiona babci i dziadka, Wasze wspólne zdjęcie czy cokolwiek, co kojarzy Ci się właśnie z nimi. Dzięki temu będziesz pewny, że to prezent jedyny w swoim rodzaju i jest tylko jeden na całym świecie!

Sentymentalna podróż dzięki spersonalizowanemu albumowi fotograficznemu

Jeśli więc zastanawiasz się, co mógłbyś podarować dziadkom w dniu ich święta, to wybierz niepowtarzalny i idealny prezent, jakim z pewnością będzie album fotograficzny z Waszymi wspólnymi zdjęciami. To pamiątka, do której z chęcią powrócą, kiedy zatęsknią za ukochanym wnukiem czy też wspólnie z Tobą będą chcieli powspominać to, jaki byłeś kilka czy kilkanaście lat temu. Poszukaj odpowiednich zdjęć w domu, zaprojektuj własną okładkę i stwórz sentymentalny podarunek z okazji Dnia Babi i Dziadka dla swoich najbliższych!

Leave a comment

X

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Login with Facebook
X

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Register with Facebook
X

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Please enter the email address you used to register. You will receive a temporary link to reset your password.