Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Nowości & Blog

Wyjątkowa pamiątka z okazji Rocznicy Ślubu
By maj 31, 2022 0 Comment

Wyjątkowa pamiątka z okazji Rocznicy Ślubu

Dzień zawarcia związku małżeńskiego to rozpoczęcie nowego etapu w życiu zarówno kobiety, jak i mężczyzny. Połączeni obietnicą wiecznej miłości od tej pory będą kroczyli już zawsze razem, a mijające kolejne lata będą przynosiły wiele wspomnień i bagaż doświadczeń - z każdym dniem coraz większy. Nie zawsze pamiętamy o tym, aby codziennie pielęgnować uczucie do drugiej osoby. Jednak jest przynajmniej jeden dzień w roku, kiedy powinniśmy zadbać o siebie nawzajem. To dzień rocznicy ślubu. Zazwyczaj właśnie wtedy małżonkowie obdarowują się drobnymi upominkami. Jest to piękny gest, jednak często podarunki odchodzą w zapomnienie. Jaką więc wybrać pamiątkę, aby pozostała ona z Wami na zawsze? Idealnym pomysłem wydaje się być album ze wspólnymi zdjęciami!

Sentymentalna opowieść o wspólnym życiu na rocznicę ślubu

Obecnie już mało kto decyduje się na wywołanie zdjęć z telefonu czy aparatu i włożenie ich do albumu. A szkoda! W końcu jest to pamiątka na lata - zarówno dla osób obdarowanych, jak i dla ich dzieci czy wnuków. Dlatego właśnie warto poświęcić czas na wybranie odpowiednich ujęć i zaniesienie ich do fotografa. Co prawda, jest to prezent wymagający poświęcenia czasu, jednak cały trud z pewnością zostanie wynagrodzony przez sentymentalną opowieść o dwóch kochających się osobach, kroczących wspólnie przez życie od kilku, kilkunastu czy nawet kilkudziesięciu lat.

Album ze zdjęciami jako wyjątkowa pamiątka z okazji rocznicy ślubu

Obecnie niezwykle modne stały się albumy z dawnych lat, a więc te z papierowymi kartkami, gdzie każdą fotografię trzeba przykleić. Właśnie taki prezent będzie wyjątkową pamiątką z okazji rocznicy ślubu! Wszystkie wybrane zdjęcia można ułożyć chronologicznie i pod każdym wypisać miejscowość, rok czy krótki opis tego, skąd pochodzi fotografia. Będzie to doskonałe rozwiązanie również ze względu na przemijający czas, który często lubi mieszać wspomnienia w naszych głowach. Podpisując w ten sposób odbitki, z pewnością łatwiej będzie za kilka czy kilkanaście lat przypomnieć sobie dane wydarzenie.

Leave a comment

X

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Login with Facebook
X

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Register with Facebook
X

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Please enter the email address you used to register. You will receive a temporary link to reset your password.