Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Nowości & Blog

Album jako prezent na Boże Narodzenie, prezent pod choinkę

Album jako prezent na Boże Narodzenie, prezent pod choinkę

Koniec grudnia to ważny czas, który wielu z nas pragnie spędzić z rodziną. Z tej okazji warto wręczyć najbliższym przemyślany prezent. Bardzo dobrym pomysłem na bożonarodzeniowy upominek jest album świąteczny z ozdobną okładką, w którym umieścisz zdjęcia przywołujące najpiękniejsze wspólne chwile. Możesz zdecydować się na tradycyjny, uniwersalny egzemplarz lub sięgnąć po produkt spersonalizowany, przeznaczony specjalnie dla rodziców czy dziadków.

Album na Boże Narodzenie to prezent, który daje wiele możliwości. Możesz go wypełnić zdjęciami z pamiętnych wakacji oraz imprez urodzinowych lub umieścić w nim stare fotografie z młodości Twoich rodziców czy dziadków. Co więcej, albumy dostępne na rynku mają różne wykończenie i mają dekoracyjną oprawę. W ofercie Art — Key znajdują się estetyczne, personalizowane albumy tradycyjne oraz ażurowe o różnym designie, który możesz dopasować do gustu obdarowywanej osoby lub charakteru wydarzenia udokumentowanego zdjęciami znajdującymi się w środku.

Który model wybrać na Boże Narodzenie?

Album personalizowany na zdjęcia to doskonały pomysł na świąteczny upominek, który warto przemyśleć tak, by obdarowywana osoba była zadowolona. Wręczasz taki egzemplarz dziadkowi lub babci? Zastanów się nad umieszczeniem w nim czarno – białych fotografii z czasów ich młodości lub zdjęć, na których spędzaliście czas wtedy, gdy byłeś jeszcze dzieckiem. A może myślisz nad podarowaniem na Święta Bożego Narodzenia spersonalizowanego modelu swojej przyjaciółce? Fotografie upamiętniające czasy szkolne lub szalone, wspólne wyjazdy z pewnością będą dobrym pomysłem!

Bardzo ważnym elementem pamiątkowego, świątecznego modelu jest jego okładka. Dostępne w asortymencie Art — Key egzemplarze ażurowe z pewnością przypadną do gustu wszystkim miłośnikom pięknych, drewnianych dekoracji. Z kolei na okładce modeli tradycyjnych możesz umieścić spersonalizowany napis nawiązujący do tak ważnych okazji, jak Komunia, ślub czy inne oraz wzbogacić ją wybraną fotografią. Warto je podarować najbliższym na Boże Narodzenie!

Leave a comment

X

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Login with Facebook
X

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Register with Facebook
X

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Please enter the email address you used to register. You will receive a temporary link to reset your password.