Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Nowości & Blog

Pomysł na kreatywne podziękowania dla rodziców z okazji ślubu - album na zdjęcia!
By luty 01, 2023 0 Comment

Pomysł na kreatywne podziękowania dla rodziców z okazji ślubu - album na zdjęcia!

Podczas przygotowań do ślubu i wesela potrzebujemy pomocy bliskich. Dla wielu rodziców to ważne okazje, których wyczekiwali przez wiele lat. Przez to mocno angażują się aż do rozpoczęcia ceremonii. W ofercie Art-Key znajdziesz specjalne albumy na zdjęcia, z których pomocą podziękujesz mamie i tacie za włożony wysiłek. Oprawione są w ozdobną, drewnianą okładkę z dedykacją i spersonalizowanym napisem podającym datę ślubu oraz imiona państwa młodych.

Co umieścić w takim albumie?

Możesz w nim na stałe zawrzeć odbitki z przygotowań, ceremonii ślubnej oraz wesela, a do tego podpisać je pod spodem: zapisać miejsce, datę lub ciepłe słowa. Dzięki nim Twoi rodzice jeszcze lepiej zapamiętają zamążpójście lub ożenek swojego dziecka. Oprócz tego możesz włożyć do albumu fotografie z Twojego dzieciństwa czy wspólnych wycieczek. Rodzice będą mogli trzymać wyrazy uczucia na półce, parapecie, komodzie czy szafce nocnej oraz sięgać do nich w dowolnej chwili. W ten sposób z łatwością przeniosą się wspomnieniami do lat młodości, ceremonii ślubnej czy wesela, a to na nowo pozwoli im przeżyć wspaniałe emocje!

Spersonalizowany zbiór z fotografiami

Album na zdjęcia dostępny w ofercie Art-Key może mieć różną ilość stron. Sprzedajemy egzemplarze zawierające 30, 40 i 50 kartek. Co więcej, dajemy klientom wybór w zakresie koloru okładki i grawera oraz rodzaju zawiasów, które znajdują się na grzbiecie. Tym samym możesz stworzyć egzemplarz jedyny w swoim rodzaju, który będzie doskonale pasować do gustu Twoich rodziców.

Wytrzymałe zbiory na zdjęcia

Proponowane przez nas albumy odznaczają się dużą wytrzymałością. Okładka ze sklejki jest trzykrotnie lakierowana i połączona ze stronami skręcanymi nitami. Zapobiegają one przemieszczaniu się poszczególnych elementów oraz rozerwaniu całości. Co więcej, wnętrze zeszytu przekładane jest ochronną, ozdobną kalką we wzory, która zapobiega sklejaniu. Dzięki temu kartki nie ulegną porwaniu czy zaplamieniu, a jego używanie będzie proste i wygodne za każdym razem. Twoi rodzice będą mogli cieszyć się ozdobnym albumem ze zdjęciami przez wiele lat bez obawy, że ich egzemplarz ulegnie uszkodzeniu.

Leave a comment

X

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Login with Facebook
X

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Register with Facebook
X

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Please enter the email address you used to register. You will receive a temporary link to reset your password.