Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Nowości & Blog

Pomysł na prezent dla przyszłego emeryta - album
By marzec 16, 2023 0 Comment

Pomysł na prezent dla przyszłego emeryta - album

Niemal każdy z nas z utęsknieniem czeka na emeryturę. Bywa jednak, że kiedy już się zbliża, zaczynamy czuć tęsknotę za życiem zawodowym, które za chwilę dobiegnie końca. Jeśli Twój współpracownik lub krewny niedługo kończy swoją karierę i przeżywa z tego powodu trudne emocje, doskonałym rozwiązaniem będzie album w ozdobnej oprawie, który dostępny jest w naszej ofercie. Dlaczego?

Pamiątka na lata

W takim albumie możesz zawrzeć zdjęcia z delegacji czy luźnych spotkań ze współpracownikami, które odbywały się po godzinach. Dzięki temu przyszły emeryt będzie mógł wrócić wspomnieniami do tych chwil i przenieść się na moment do czasów swojej kariery zawodowej. Bardzo dobrym pomysłem jest też umieszczenie w zbiorze dedykacji napisanych od serca przez kolegów z pracy, dzięki którym obdarowana osoba poczuje się doceniona. To doskonałe uzupełnienie zdjęć — pozwalają utrwalić najmilsze momenty, które dzięki albumowi zostaną z emerytem na lata.

Jak go zaprojektować?

Nie tylko zawartość zbioru może nawiązywać do zakończonej kariery zawodowej u obdarowanej osoby. W Art-Key możesz zamówić egzemplarz z okładką w kolorze odpowiadającym identyfikacji wizualnej firmy. Co więcej, masz możliwość umieszczenia na nim logo czy innych elementów, które wskazują na zakład pracy, z którego odchodzi emeryt. Jeśli chcesz, by zawartość albumu miała bardzo osobisty charakter, oprócz zdjęć i dedykacji możesz w nim umieścić:

- życzenia — zdrowia, powodzenia i szczęścia na czas emerytury,
- pseudonimy – ksywki, które nadawali sobie nawzajem pracownicy,
- śmieszne wierszyki — wewnętrzne żarty i limeryki, które emeryt razem z kolegami układał w przerwach od pracy,
- ulubione powiedzenia pracowników — nawiązujące do ważnych sytuacji zawodowych.

W asortymencie naszego sklepu znajdują się dekoracyjne albumy w mocnej oprawie, które różnią się wykończeniem. Możesz wybrać dokładnie taki, jaki odpowiada Twoim potrzebom – na życzenie wprowadzimy modyfikacje, dzięki którym przyszły emeryt otrzyma wyjątkowy prezent przypominający mu o wspaniałych momentach przez długie lata. Zapraszamy!

Leave a comment

X

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Login with Facebook
X

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Register with Facebook
X

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Please enter the email address you used to register. You will receive a temporary link to reset your password.