Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Nowości & Blog

Album na 18-urodziny
By lipiec 04, 2023 0 Comment

Album na 18-urodziny

Wesela, jubileusze, wakacyjne wyprawy...to doświadczenia, które warto uwiecznić na zdjęciach i umieścić w ozdobnych albumach pamiątkowych. Czy wiesz, co jeszcze można w ten sposób utrwalić? 18 – ste urodziny! Dlaczego warto to zrobić? Dowiesz się w poniższym artykule.

Istnieje wiele sposobów, na które możesz upamiętnić swoją osiemnastkę. Nie każdy ma ochotę na całonocną imprezę silnie zakrapianą alkoholem. Niektórzy pragną kameralnego spotkania lub wystawnego przyjęcia, na którym pojawią się też członkowie rodziny. W takich okolicznościach często powstają piękne fotografie idealne do pamiątkowego albumu z zachwycającą, drewnianą okładką.

Właśnie takie zbiory wykonujemy na zamówienie w naszym sklepie. Możemy je silnie spersonalizować i umieścić na okładce datę imprezy oraz dowolny tytuł, który odda jej charakter i będzie przywoływał wspaniałe wspomnienia przez długi czas.

Czemu dobrze się na to zdecydować?

18 – ste urodziny to moment, kiedy stawiasz pierwsze kroki w dorosłość. Stajesz się odpowiedzialny za siebie, zaczynasz być traktowany poważnie...i najczęściej masz całe życie przed sobą. Piękne, prawda? Warto zatrzymać ten moment i stworzyć osobny tomik na 18 – ste urodziny. Jeśli to zrobisz, zyskasz pamiątkę, do której powrócisz wiele razy. Również przy okazji tak ważnych rocznic, jak trzydziestka, czterdziestka, pięćdziesiątka...taki album to pamiątka na całe życie!

W Art-Key tworzymy ozdobne zeszyty na zamówienie z bigowanymi kartkami oraz okładką ze sklejki. Są one połączone ze sobą grubymi, skręcanymi nitami, które sprawiają, że cały zbiór jest bardzo trwały i odporny na uszkodzenia. Ze względu na taki design oraz użycie wytrzymałych materiałów Twój egzemplarz będzie się pięknie prezentował przez wiele lat. Kto wie, może pokażesz go swoim dzieciom i wnukom? Zobaczą, jak dobrze bawiłeś się, kiedy dopiero zaczynałeś dorosłe życie.

Zamów u nas album na 18 – ste urodziny, jeśli nie chcesz utracić wspomnień z tak ważnej okazji i zapomnieć osób, które Cię wtedy otaczały. Zapraszamy serdecznie!

Leave a comment

X

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Login with Facebook
X

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Register with Facebook
X

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Please enter the email address you used to register. You will receive a temporary link to reset your password.