Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Nowości & Blog

JUBILEUSZ 100-LECIA SZKOŁY W RDZIOSTOWIE

JUBILEUSZ 100-LECIA SZKOŁY W RDZIOSTOWIE

JUBILEUSZ 100-LECIA SZKOŁY W RDZIOSTOWIE

Gratulacje z okazji jubileuszu 100-lecia szkoły w Rdziostowie! To naprawdę wyjątkowa okazja, która zasługuje na obchody i celebrację. Stuletnia historia szkoły to niezwykły testament dla edukacji i społeczności lokalnej.

Z tej okazji Pani dyrektor szkoły zamówiła w naszej firmie album drewniany na zdjęcia pamiątkowe z tego wydarzenia, na początku trzeba nadmienić, że to już 2 taki, który jest umieszczony w galerii szkolnej,  album z wyjątkowymi wspomnieniami, jakie pojawiły się do tej pory w szkole.

Podczas jubileuszu zorganizowane zostało wiele różnych wydarzeń i aktywności, aby uczcić ten ważny moment. Oto kilka przykładów, które zostały umieszczone na kartach naszego albumu pamiątkowego.

  • 1.Uroczysta gala z udziałem obecnych i byłych uczniów, nauczycieli, rodziców i lokalnych przywódców. Podczas gali została wyświetlona prezentację slajdów z historią szkoły, uhonorowano  zasłużonych nauczycieli i wyróżniono absolwentów, którzy osiągnęli sukcesy w różnych dziedzinach.

  • 2.Spotkanie absolwentów szkoły, którzy zostali zaproszenia na specjalne spotkanie, na którym mieli okazję podzielić się swoimi wspomnieniami ze szkoły i porozmawiać o tym, jak ich edukacja wpłynęła na ich życie i karierę.Zorganizowano tez wycieczkę po szkole, aby absolwenci mogli zobaczyć, jak zmieniła się przez te lata.

  • 3.Konkursy i wystawy związane z historią szkoły, takie jak konkursy pisania eseju,  zorganizowano też wystawę, na której prezentowane były zdjęcia, dokumenty i przedmioty związane z historią szkoły.

W nowo zakupionym albumie stworzono specjalną publikację jubileuszową, w której znajdą się wspomnienia, wywiady, zdjęcia i artykuły związane z historią i osiągnięciami szkoły. Może to być wspaniała pamiątka dla obecnych uczniów i nauczycieli, a także dla przyszłych pokoleń. Podziwiamy Panią, która podjęła to wyzwanie, opisana tego wyjątkowego wydarzenia, stworzyła piękne wpisy, staranie przyklejała zdjęcia, często pojawiały się graficzne rysunki, jak o podpisy zebrane podczas tego uroczystego dnia. Co ciekawsze zaangażowanie w wypełnianie kroniki sprawiło, że już po kilku tygodniach uzupełniania kroniki wspomnień ze zdjęciami, brakło kartek i mieliśmy okazje dokładać kartki do pięknego albumu wypełnionego niesamowicie wielką ilością wspomnień.
Mamy też okazję pochwalić się kilkoma fotografiami, które przedstawiają jej wykonanie, Jeszcze raz gratulacje z okazji wyjątkowego święta jubileuszu100 lecia szkoły, jak i gratulacje z powodu zaangażowania i poświęconego czasu przy realizacji tego zamówienia. Czy wy też marzycie o takim albumie wspomnień?

Leave a comment

X

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Login with Facebook
X

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Register with Facebook
X

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Please enter the email address you used to register. You will receive a temporary link to reset your password.