Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Nowości & Blog

Niezwykłe pomysły na prezent - nie tylko na Walentynki
By luty 14, 2022 0 Comment

Niezwykłe pomysły na prezent - nie tylko na Walentynki

Na randkach, wyjściach ze znajomymi czy też w trakcie podróży wykonujemy często setki zdjęć. O niektórych z nich zapominamy, a inne trafiają na ekran naszego smartfonu jako tapeta wyświetlacza. Choć z pewnością jest to miłe, kiedy codziennie możemy patrzeć na ukochaną osobę nawet będąc w pracy, to pozostaje pytanie – co w przypadku, kiedy nastąpi awaria w telefonie i wszystkie fotografie się usuną? Dlatego też warto regularnie przeglądać zdjęcia i wybierać kilka czy kilkanaście do wywołania. Łapanie wspomnień oraz chwil przeglądając album drewniany z wklejonymi odbitkami będzie doskonale spędzonym czasem w trakcie długich wieczorów.
Walentynki - pomysł na prezent

Wywołane wspólne fotografie, które znajdą się w drewnianym albumie to doskonały pomysł na prezent zarówno dla kobiety, jak i dla mężczyzny. Uchwycone uśmiechy, głupie miny czy pocałunki z pewnością przywołają piękne wspomnienia z wyjazdów, wycieczek czy spotkań ze znajomymi. Przygotowując prezent na Walentynki, warto ułożyć wszystkie zdjęcia chronologicznie, aby po kolei przypominać sobie wszystkie ważne wydarzenia z Waszego wspólnego życia. Często tonąc w codziennych obowiązkach, nie mamy czasu na to, aby na chwilę się zatrzymać i przypomnieć sobie pierwsze rozmowy, pocałunki czy stres związany z poznaniem przyjaciół i rodziny drugiej połówki. Po latach z pewnością wrócicie pamięcią do najzabawniejszych momentów lub właśnie tych poważnych, kiedy to tworzyliście podstawy Waszego związku. Album drewniany, czyli łapanie wspomnień i chwil w Walentynki i inne okazje Decydując się na wywołanie wspólnych zdjęć i umieszczenie ich w albumie drewnianym, warto pamiętać, że istnieje możliwość personalizacji także samej okładki. Możesz na niej umieścić m.in. Wasze imiona, datę rozpoczęcia związku czy wspólną fotografię. Taki prezent zostanie z pewnością tym bardziej doceniony przez osobę obdarowaną. Oczywiście album drewniany ze zdjęciami może być również prezentem z okazji innego święta - nie tylko Walentynek. Urodziny, imieniny, rocznica ślubu czy święta to także doskonałe momenty na wręczenie bliskiej osobie spersonalizowanego podarunku ze wspólnymi fotografiami!

Leave a comment

X

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Login with Facebook
X

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Register with Facebook
X

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Please enter the email address you used to register. You will receive a temporary link to reset your password.