Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Nowości & Blog

Album jako prezent na rocznice ślubu
By luty 01, 2023 0 Comment

Album jako prezent na rocznice ślubu

Ciężko o zakup dobrego suweniru, dlatego warto zrobić go własnoręcznie. Każdy uwielbia podarunki prosto od serca, dlatego wydaje się, że album jako prezent na rocznice ślubu jest idealny. Wykleić możemy go wspomnieniami z lat młodości rodziców, dzieciństwa i momentu uroczystości związania, choć możliwości jest znacznie więcej.

Zdjęcia i grawer to najlepsze połączenie

Dobry podarunek to taki, który przywołuje liczne wspomnienia związane z wyjątkowym dniem ślubu. A nic tak nie wywołuje uśmiechu na twarzy, jak pięknie skomponowany album pełen fotografii. To od nas zależy, jak finalnie będzie wyglądał prezent – najpopularniejsza jest dowolna personalizacja, dlatego to ją rozważmy.

Powszechnie projektuje się albumy na laminacie grawerskim, które potrafią wywołać niejedną łzę w oku obdarowanego. Zanim fotografie ślubne umieścimy na stałe w zbiorze, to możemy podpisać je na odwrocie i umieścić na nich stosowną dedykację, lub pójść z duchem tradycji i wygrawerować słowa “złote gody” lub “srebrne gody”. Z kolei same okładki możemy wzbogacić o datę, która podkreśli ilość wspólnie spędzonych lat przez rodziców, a jednocześnie będą dla nich podziękowaniem za nasze wychowanie.

Życiowe wspomnienia

Wyjątkowe są te albumy, które uda nam się wykleić zdjęciami solenizantów. Tworząc zbiór, pamiętajmy zatem o chwilach, które nasi rodzice wspólnie przeżyli. Jeśli po ślubie udało nam się stworzyć kochającą rodzinę, to warto umieścić w nim początek wspólnego życia - fotografię na tle świeżo zakupionego domu, ciążę, a nawet i podróż na miesiąc miodowy.

To trzeba wiedzieć

Wiele osób zadaje sobie pytanie, jak wiele trudu trzeba włożyć, aby stworzyć piękny zbiór. Nie każdy wie, że kluczowy jest format zdjęć. Najpopularniejszy jest 10x15, ponieważ fotografię w tej wielkości są na tyle małe, że bez problemu możemy pozwolić sobie na większą ich ilość. W wersji 30 kart/60 stron może zmieścić się blisko 150 zdjęć, więc pole do popisu mamy ogromne. Pamiętajmy też, by przy wyborze okładki wczuć się przede wszystkim w osobę obdarowaną.

Leave a comment

X

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Login with Facebook
X

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Register with Facebook
X

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Please enter the email address you used to register. You will receive a temporary link to reset your password.