Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Nowości & Blog

Księga gości jako prezent - pomysł na różne okazje

Księga gości jako prezent - pomysł na różne okazje

Jeśli chcesz wręczyć najbliższym upominek, ale uważasz, że książki, porcelana czy biżuteria nie są dobrym pomysłem, z pewnością zainteresuje Cię księga gości. Najczęściej kojarzona jest z uroczystościami weselnymi - państwo młodzi umieszczają ją w widocznym miejscu na sali, by zaproszone osoby zamieściły w nich zdjęcia lub pamiątkowe wpisy. Warto wiedzieć, że nie jest to jedyne jej zastosowanie – to bardzo dobry pomysł na prezent dla rodziny czy partnerów biznesowych. Jeśli prowadzisz przedsiębiorstwo, możesz ją umieścić w sali dla gości, żeby mogli zapisać w środku coś miłego. Dlaczego dobrze jest się na nią zdecydować?

Dzięki księdze gości zatrzymasz ważne wspomnienia na długi czas. Wystarczy, że ją otworzysz, a przeniesiesz się do minionych chwil spędzonych na rodzinnych uroczystościach, jubileuszach, przyjęciach czy spotkaniach ze współpracownikami.

Jak jeszcze można ją wykorzystać?

Księga gości to wspaniały rekwizyt do karczmy, baru lub innej placówki gastronomicznej, w której każdego dnia urzęduje wiele osób. Jeśli umieścisz ją przy wejściu, ludzie będą mogli zamieścić w nich pochwały dotyczące jedzenia albo wyrazy podziękowania - jak wiadomo, wiele osób obchodzi ważne rocznice w restauracji. Jako jej właściciel możesz wejść w posiadanie sentymentalnych wpisów, które poprawią Ci humor.

Co ciekawe, księgi gości mogą przydać się w zakładach pogrzebowych. Zaskoczony? My już nie - stworzyliśmy dla takiego przedsiębiorstwa ozdobny zeszyt, w którym klienci mogli wyrażać swoje uczucia wobec zmarłych bliskich oraz dziękować za usługę wykonaną na wysokim poziomie.

Czy wiesz, że księga nie musi być umieszczona tylko w jednym miejscu? Można umieścić ją w autobusie wycieczkowym, gdzie uczestnicy zapiszą swoje wspomnienia, żarty czy wdzięczność za wspólną podróż. To bardzo dobry pomysł niezależnie od tego, jaki charakter ma wyprawa – czy jest integracyjna, szkolna, czy nawet pielgrzymkowa.

Tworzymy ozdobne, pamiątkowe zbiory na zamówienie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Leave a comment

X

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Login with Facebook
X

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Register with Facebook
X

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Please enter the email address you used to register. You will receive a temporary link to reset your password.