Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Nowości & Blog

Albumy na zdjęcia wklejane
By maj 09, 2023 0 Comment

Albumy na zdjęcia wklejane

Czasy się zmieniają. Obecnie coraz więcej uwagi poświęcamy mediom społecznościowym. To tam publikujemy informacje o sobie, swoje relacje i wspomnienia. Jest to łatwiejszy i szybszy sposób. Można by pomyśleć, że coraz mniej jest osób, które lubią jeszcze dotknąć wywołaną fotografię. Przecież duży album na wklejane zdjęcia to ciekawy pomysł na prezent albo gadżet dla samego siebie. Nie trzeba tylko zbierać "lajków" na swoich profilach i przewijać stron w smartfonie.

Powrót do przeszłości

Wywoływanie wspomnień na fotografii to ekscytacja i oczekiwanie na efekt. Nie tylko chwalenie się swoim życiem publicznie w Internecie. Kto to jeszcze pamięta? W pewien sposób można wrócić do przeszłości i odłożyć telefony na bok. Duży album na zdjęcia wklejane czarne strony, to przedmiot nieco w stylu retro. Może przypomnieć nam czasy rodziców czy dziadków. To właśnie u nich oglądaliśmy fotografie przekładane pergaminem na czarnych stronach i poznawaliśmy historię swojej rodziny. Fakt, że wtedy wszystko było czarno-białe, ale teraz przecież także można wywołać zdjęcia w takim stylu. Kolorowe mogą jednak jeszcze lepiej wyglądać na czarnych stronach. Warto się o tym przekonać.

Jak to jest zrobione?

Sporo osób preferuje fotoksiążki, które można sobie przygotować siedząc przed komputerem i później tylko odebrać od kuriera u progu swoich drzwi. Ale przecież większą frajdę może sprawić układanie fotografii ręcznie, nie za pomocą myszki komputera. Przyzwyczajeni jesteśmy raczej do albumów, w których były folie. Wklejanie nie jest już tak łatwą sztuką, ale pozostawia nam także pewną swobodę. To od nas zależy w jaki sposób zostaną poukładane fotografie. Umieszczamy je na konkretnej karcie, a do pomocy wykorzystujemy klej, taśmę, przylepce lub zwyczajnie narożniki. Wszystko zależy od naszej fantazji, a pomysłów może być wiele. Powrót do przeszłości może stać się faktem dzięki naszej ofercie. To właśnie u nas możecie zamówić album na zdjęcia wklejane. Duży wybór produktów powoduje, że każdy znajdzie coś dla siebie. Ma on swój klimat, a dzięki czarnym stronom można wrócić wspomnieniami do dawnych czasów.

Leave a comment

X

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Login with Facebook
X

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Register with Facebook
X

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Please enter the email address you used to register. You will receive a temporary link to reset your password.