Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Nowości & Blog

Album na zakończenie roku szkolnego
By maj 22, 2023 0 Comment

Album na zakończenie roku szkolnego

Wychowawcy i uczniowie w trakcie edukacji spędzają ze sobą wiele lat. W tym czasie może się między nimi wytworzyć głęboka emocjonalna więź, którą ciężko rozerwać z końcem nauki. W naszym sklepie internetowym znajdziesz przedmioty, które nieco ułatwią to rozstanie – proponujemy piękny album na zakończenie roku szkolnego. Co wyróżnia go na rynku?

Ma on ozdobną ramkę, na której możesz umieścić imię i nazwisko nauczyciela, datę i miejsce zakończenia roku szkolnego, przedział czasowy, w którym Cię uczył, zdjęcie klasowe czy refleksyjne sentencje, które zostaną z nim na lata. Proponujemy takie albumy, które możesz personalizować i dopasować do charakteru klasy oraz relacji, jaką nawiązała z wychowawcą.

Co powinno znaleźć się w środku?

Dostępne tu albumy są bardzo obszerne – sprzedajemy egzemplarze mające kilkadziesiąt kartek w rozmiarze C4. Możesz w nich umieścić ciepłe słowa na pamiątkę, zabawne lub podniosłe zwroty oraz zdjęcia z Wigilii klasowych, wycieczek szkolnych, rajdów czy innych okazji. Bez trudu zamieścisz w nich pamiątki z najważniejszych, wspólnie spędzonych chwil. Możesz też stworzyć poruszającą opowieść ilustrowaną fotografiami i opisami, w której przedstawisz, jak przebiegała Wasza przygoda na przestrzeni lat.

Prezent na koniec przedszkola

Nasze albumy przydadzą się nie tylko na zakończenie roku szkolnego. Możesz je również wręczyć przedszkolance – wystarczy, że zbierzesz od dzieci laurki czy inne prace plastyczne, a następnie ułożysz je w piękny, poruszający zbiór, które będzie wywoływać pozytywne emocje przez długi czas. Nie od dziś wiadomo, że młodsze dzieci mogą ciężko znieść rozłąkę ze swoją ulubioną panią. Pozwól im wyrazić uczucia i umieść je na zawsze w ozdobnym zbiorze! Warto zaznaczyć, że nasze pamiątkowe produkty na zakończenie roku są bardzo solidne; ich elementy połączono wytrzymałymi nićmi skręcanymi, dzięki którym zachowają nienaganny wygląd na długo i będą przywoływać wspomnienia przez wiele lat. Nie zwlekaj i kup jeden już dziś - zrób prezent swojemu wychowawcy!

Leave a comment

X

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Login with Facebook
X

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Register with Facebook
X

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Please enter the email address you used to register. You will receive a temporary link to reset your password.