Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Nowości & Blog

Album - wspomnienie z wakacji, z podroży poślubnej, pamiątka z gór
By czerwiec 27, 2023 0 Comment

Album - wspomnienie z wakacji, z podroży poślubnej, pamiątka z gór

Wyprawa w góry, wypad nad morze, podróż poślubna — to wszystko upamiętnisz w naszym albumie. Ma drewnianą, ozdobną okładkę, którą możesz dowolnie personalizować. Dzięki temu skutecznie uwiecznisz ważne, przyjemne chwile ze swojego życia i będziesz mógł przywoływać ciepłe wspomnienia przez długi czas.

Bardzo popularną opcją, często wybieraną przez naszych klientów, jest album pamiątkowy z wycieczki w góry. Możesz umieścić na jego okładce nazwę zdobytego szczytu lub pasm, które przemierzałeś samotnie lub ze znajomymi. Tatry, Rysy, Beskidy? Napisz o tym na grzbiecie zbioru! Dobrym pomysłem jest też umieszczenie na nim daty wycieczki i wysokości szczytu, na który udało Ci się wejść. Nic tak nie budzi dumy, jak widok czterocyfrowej liczby i świadomość, że zdobyłeś tak wysoką górę.

Podróżuj w przeszłość bez wychodzenia z domu

Album pamiątkowy to doskonały sposób na to, by uwiecznić jedną wyprawę. Musisz wiedzieć, że to nie jedyna opcja – nasze obszerne zbiory sprawdzą się też wtedy, gdy chcesz kolekcjonować zdjęcia z wielu wycieczek na przestrzeni lat. Dzięki temu w jednym miejscu umieścisz wszystkie piękne wspomnienia i będziesz do nich wygodnie wracać w domowym zaciszu.

Przenieś się w obce kraje

Z albumu pamiątkowego mogą skorzystać osoby, które często podróżują za granicę i niekoniecznie chodzą po górach. Możesz stworzyć egzemplarz z okładką, na której widnieje mapa świata z zaznaczonymi miejscami, które odwiedziłeś — jeśli było ich bardzo dużo i zdjęcia nie zmieszczą się w jednym zbiorze, kup kilka, by wypełnić je fotografami! Na Twojej półce stanie piękna kolekcja pamiątkowa, która będzie cieszyć oko tuż po wejściu do pokoju.

Taki ozdobny tomik to też świetne rozwiązanie dla par, które udały się na podróż poślubną do odległych krajów i chcą zatrzymać wspomnienia z tego cudownego czasu na wiele lat wspólnego życia.

Stwórz zbiór ku pamięci

Nasze albumy pamiątkowe mogą też posłużyć do tego, by zatrzymać pamięć o osobach, które już dawno odeszły. Jeśli Twój bliski uległ nieszczęśliwemu wypadkowi, ale kochał podróżować bądź wspinać się na górskie szczyty, możesz zamówić piękny zbiór z fotografiami i okładką, na której wyrazisz swoje uczucia.

Leave a comment

X

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Login with Facebook
X

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Register with Facebook
X

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Please enter the email address you used to register. You will receive a temporary link to reset your password.